Posjet župana Osnovnoj školi Gvozd

Autor: Natko Rupčić, 17. 11. 2022.

Župan Sisačko-moslavačke županije Ivan Celjak obišao je radove na uređenju tri sportska igrališta u sklopu Osnovne škole Gvozd. Uz župana su bili i zamjenik župana Mihael Jurić, zamjenica župana iz redova srpske nacionalne manjine Mirjana Olujić, ravnatelj županijske uprave za ceste Sisačko-moslavačke županije Stipo Šapina te pročelnica iz upravnog odjela za poslove župana Sanja Mioković.

Dočekali su ih Općinski načelnik Milan Vrga, zamjenica općinskog načelnika iz reda pripadnika hrvatskog naroda Marija Idžan, ravnatelj Osnovne škole Gvozd Natko Rupčić te učitelji, profesori i drugi zaposlenici škole.

Naglašeno je da će ovaj projekt uvelike pridonijeti izvođenju nastave TZK-e na otvorenom ali koristi od ovog projekta imat će i cjelokupna općina Gvozd kroz poticanje na sportski i društveni život kraja.

Nakon obilaska radova i razgovora sa jednim od projektanta projekta te izvođačem radova župan je izrazio veliko zadovoljstvo sa brzim i kvalitetnim izvođenjem radova.

Nakon završenog postavljanja asafaltnog habajućeg sloja debljine 5 cm preko vikenda se  pristupa postavljanju polipropilenska-kopolimerska sportska podloga debljine 1,22 mm.

« Svibanj 2024 »