Nacionalni kviz za poticanje čitanja 2013.

Autor: Unknown , 15. 10. 2013.

PROČITAJ TRI DNEVNIKA I POBIJEDI!

POZIV NA SUDJELOVANJE U KVIZU 2013.

Što je nacionalni kviz za poticanje čitanja?

Nacionalni kviz za poticanje čitanja je natjecanje za mlade čitatelje. Provodi se u okviru Mjeseca hrvatske knjige.

Tko je organizator kviza?
KNJIŽNICE GRADA ZAGREBA
Hrvatski centar za dječju knjigu
Odjel za djecu i mladež Gradske knjižnice

Naslov i tema kviza u 2013. godini: PROČITAJ TRI DNEVNIKA I POBIJEDI!

Za ovaj kviz pročitajte knjige

SANJA  POLAK: Pobuna Pauline P.
DAMIR MAĐARIĆ: Kako smo od bankrota spasili mamu i tatu
JEFF KINNEY: Gregov dnevnik : Rodrick rastura

Način provođenja kviza
Nacionalni kviz za poticanje čitanja  provodi se on-line u narodnim i školskim knjižnicama diljem Hrvatske a putem knjižnica, škola i kulturnih društava i u dijaspori.
Početkom školske godine knjižnice i škole na svoje e -mail adrese dobivaju informacije o provođenju kviza kao i linkove na on line upitnik i on line plakat kviza.

Izvlačenje pobjednika
Svi točno riješeni kvizovi  bit će uključeni u izvlačenje krajem listopada 2013. Iz svake knjižnice (školske ili narodne) izvlači se jedan pobjednik.

Popis pobjednika
Popis pobjednika bit će dostupan na ovoj web stranici od početka studenoga 2013. godine. Između svih pobjednika s popisa, javnim izvlačenjem na završnoj svečanosti, dolazimo do dobitnika glavne i utješnih nagrada.
Obavijesti o pobjednicima bit će moguće dobiti još i putem kontakt mail  a također i na telefonskom broju Odjela za djecu i mladež:  01 4694-370.

Nagrade i završna svečanost
Na završnoj svečanosti koja se odvija u okviru sajma knjiga Interliber, u petak, 15.11. 2013. u 12 sati održat će se izvlačenje i dodjela glavne i utješnih nagrada pobjednicima iz svih knjižnica koje su sudjelovale u kvizu. O mjestu i programu održavanja završne svečanosti kviza obavijestit ćemo vas naknadno, na ovoj i naslovnoj stranici.